KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Vicevi o Lali i Sosi Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Vicevi o Lali i Sosi Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Similar topics

 

 Vicevi o Lali i Sosi

Ići dole 
AutorPoruka
Gojko78

Gojko78


Broj poruka : 295
Poeni : 851
Datum upisa : 16.07.2009
Godina : 46
Lokacija Lokacija : Bg

Vicevi o Lali i Sosi Empty
PočaljiNaslov: Vicevi o Lali i Sosi   Vicevi o Lali i Sosi EmptyUto Dec 01, 2009 4:12 pm


Vicevi o Lali i Sosi


Voze Lala i Sosa puna kola koječega na pijacu. Negde usput oglasi se Sosa:
- „Lalo, meni se vole.”
Prostru oni krparu pod dud, zalegnu, pa posle produže na pijacu. Kad, nije prošlo pola sata, a Sosa opet. Kad je prošlo vec i treći put, kaze Lala:
- Znaš šta, nije da mi je teško, al’ ipak bolje sedi sad malo na lubenice, nemoj više sediti na tim krastavcima.

***
Sumnjo lala da ga vara sosa pa riješi da je prati. Kad on izađe iz kuće, kao na njivu, a sosa zove komšiju na kavu.
Dođe ovaj ubrzo i lala za njim uđe u kuću, a komsija se popeo na sosu. Pobiježe komšija, a sosa osta sa lalom
sama. Reče joj lala: Soso, sad odo u selo, i ako čujem ono što sam video, drž se dobro!
***
Lali i Sosi slabo ide sa sexom pa reši lala do obiđe lekara. Pita ga ovaj u čemu je problem i on
mu objasni. Onda doktor izvadi dve kutije lekova i kaže Lali: Pazi, ove roza tablete su za tebe i uveče
popiješ jednu kad legneš, a ove plave su za Sosu i ona nek popije jednu pre leganja.
Ide lala kucia i razmišlja - ma mora da se doktor zabunio, valjda su moje plave, a sosine roze!
Stiže kuci i kaže sosi šta je doktor reko. Uveče, on popi plavu, a sosa rozu i legoše... .
Posle nekoliko dana sretne doktor Lalu na pijaci i pita šta je bilo:
Ma, doktore, slaba vajda od pilula. Sosi se ukrutila noga i ne popušta, a meni guza pojela
već druge gaće!!!
***

Kad je nevezivanje pojasa u autu postalo kažnjivo, zaustavi Lala kola pored strogog milicajca koji je pazio da se neko slučajno nije vezo, mahne mu rukom da priđe i otvori prozor. Milicajac ništa ne sluteći priđe i nagne se, a Lala odjednom počne da laje na njega. Milicajac se trgne unazad, a Lala kaže: Ta ne boj se, vi'š da sam vezan!
***
Sosa i Lala se dogovore da kad god im se rade one stvari kažu da idu da peru veš. Tako se oni nađu u nekom društvu, a Lala će Sosi: Ajmo Soso imamo veš da peremo, a Sosav će njemu: ako ima onako malo kao juče idi pa peri na ruke.
***
Upadaju razbojnici u Lalinu kucu, upere pistolje u Lalu i viknu: Stari, pare ili zivot.
Lala mrtvo hladno zovne: Hajde Soso zivote moj, trazu te!



.
Nazad na vrh Ići dole
 
Vicevi o Lali i Sosi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vicevi o Lali i Sosi 2
» VICEVI O PLAVUSAMA
» Vicevi- Plavuša i Haker

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: ZABAVA-
Skoči na: